English
  Русский


Titulinis | Kontaktai
Apie mus
Paslaugų spektras
Formos ir nuorodos
Karjera
Tiekėjams ir partneriams
Klientų zona
Kontaktai
Karjera

Ko mes ieškome? 

Mes ieškome kandidatų, nepriklausomai nuo jų išsilavinimo srities ir patirties, kurie nori dirbti  logistikos bendrovėje.

Mes ieškome žmonių, kurie imasi visų veiksmų, kad taptų verslininkais ir galėtų pasinaudoti savo privalumais kasdieniniame gyvenime. Mes laukiame kandidatų, kurie veikia pagal aukščiausius standartus ir verslo etiką, kurie greitai reaguoja į kliento reikalavimus ir kurie prisiima atsakomybę už savo veiksmus. 

Dėl permainingų ekspedijavimo paslaugų teikimo sąlygų, mes ieškome žmonių, kuriems darbo įvairovė yra motyvacijos šaltinis, kurie vertina komandinį darbą ir veikdami kartu gali pasiekti daugiau nei veikdami atskirai.

Pirmi žingsniai karjeros link – puiki nauda studentams 

Praktinės vasaros apmokymų programos yra skirtos žmonėms, esantiems profesinės karjeros pasirinkimo kryžkelėje: universiteto studentams ir paskutinių mokslo metų mokiniams. Dalyvavimas tokiuose apmokymuose suteikia galimybę įgyti patirties, susipažinti su bendrovės veiklos taisyklėmis, procedūromis ir organizacine kultūra. Tai gali būti svarbus veiksnys pasirenkant teisingą karjeros kelią.

Dėl detalėsnės informacijos ir karjeros galimybių prašome kreiptis e-mail: Info@meidovis.eu

My status

Pasiūlymas el. paštu
Tarptautinis krovinių gabenimas autotransportu sudaro svarbią mūsų...
Copyright 2010     |     Sitemap     |     Terms and Conditions